Sesja portretowa RG Olimpia

Bardzo dziękuję za zainteresowanie. Kilka słów o tym jak miałaby wyglądać sesja i co z tego możemy stworzyć.
Głównym założeniem sesji jest utworzenie pamiątkowego zdjęcia grupowego dziewczyn aktualnie trenujących, tych które w ostatnim czasie zrezygnowały i są chętne wziąć udział oraz trenerek i trenerów Olimpii. Ze zdjęć z sesji wykonamy album/foto książkę pamiątkową oraz kalendarze na ten rok.

Zdjęcia grupowe chciałbym wykonać w profesjonalnym studio, które trzeba wynająć i opłacić (300 zł). Byłyby to oprócz zdjęć całej grupy wyczynowej, kilka zdjęć w mniejszych grupach dziewczyn i trenerek. Zdjęcia indywidualne dziewczyn moglibyśmy wykonać podczas treningu w specjalnie wyznaczonym miejscu na specjalnie przygotowanym tle i z profesjonalnym oświetleniem.

UWAGA! Do zdjęcia grupowego zapraszamy wszystkie dziewczyny z wyczynu, te które są zainteresowane zakupem zdjęć i te które nie są zainteresowane zakupem.
Każdy otrzyma zdjęcie grupowe w niskiej rozdzielczości przygotowane do publikacji w Internecie.

Do zdjęć grupowych dziewczyny powinny założyć stroje startowe oraz być umalowane tak jak na zawodach. Zdjęcia w studio moglibyśmy wykonać w sobotę przed feriami.

Każdy otrzyma zdjęcia w niskiej rozdzielczości do publikacji w internecie, a osoby które przed sesją zdeklarują chęć zakupu zdjęć, otrzymają je wysokiej rozdzielczości (~7900x5300px) z możliwością ich wywołania/wydrukowania w dużym formacie bez znaków wodnych itp.

Zdjęcie grupowe – 30 zł
1 zdjęcie indywidualne i jedno grupowe – 50 zł
5 zdjęć w tym jedno grupowe – 100 zł
wszystkie zdjęcia  (indywidualne i grupowe) plus kalendarz – 130 zł
wszystkie zdjęcia  (indywidualne i grupowe) plus fotoksiążka i kalendarz – 250 zł

W razie pytań proszę pisać na hej@dariuszkaminski.com, na messengerze lub 509020703
Zainteresowane osoby proszę o wypełnienie formularza na dole strony lub kontakt mailowy.

Oprócz powyższego dla chętnych osób mogę przygotować wersję papierową zdjęć w najpopularniejszych formatach 15×21 lub 20×30 cm.
Zdjęcia wywoływane lub drukowane na wysokiej klasy sprzęcie
DryLab FujiFilm – FUJI LUSTRE lub FUJI SILK
15×23 – 2 zł / szt.
20×30 – 5 zł / szt.
30×45 – 10 zł / szt.

Studio w którym wykonywalibyśmy sesję
Przykładowy kalendarz